Sahabet Şikayet

Sahabet şikayet konularına hızlı ve güvenli bir şekilde çözüm üreten sitelerden bir tanesidir. Her ne kadar gereken her türlü tedbir alınmış olsa da, bir olumsuzluk görülür ya da tespit edilir ise, müşteri hizmetleri kullanılabilir.

Sahabet şikayet bildirim merkezi aracılığı ile müşteri hizmetlerine ulaşmanız, her türlü problemi gündemi getirmeniz mümkündür. Sizin yapacağınız başvuru derhal ele alınacak, mümkün olan en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanacak ve bahse konu şikayet bildiriminin ortadan kaldırıldığı görülecektir.

Bunun ile birlikte, eğer şikayet konusunun ortadan kaldırılmadığını düşünüyor iseniz, bu yazının devamında göreceğiniz sistemi yani resmi kanalı kullanma şansına da sahip olacaksınız.

Sahabet Şikayet Bildirim Merkezi

Önce sahabet şikayet konularında sizlere, sahabet şikayet bildirim merkezi hakkında bilgi verelim. Herhangi bir sorun yaşamış olabilirsiniz. Yaşadığınız sorun ile ilgili bir şikayet konusu ortaya çıkmış olabilir.

Bu durumda öncelikli olarak, 7 gün ve 24 saat boyunca hizmet veren canlı destek sayfasından müşteri hizmetlerine ulaşmanız ya da elektronik posta servisi üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkün olacaktır. Elektronik posta aracılığı ile müşteri hizmetlerine ulaşma seçeneği genel uygulamadır.

Bu durumda kullanılması gereken elektronik posta adresi;

destek-sahabet.com  elektronik posta adresi olmalıdır.

Küçük bir hatırlatmada bulunalım. Bu site ile ilgili herhangi bir sorun, şikayet konusu ortaya çıktığında, sitenin resmi sosyal medya hesaplarını kullanmanız yani resmi sosyal medya hesapları aracılığı ile şikayet bildirimi yapmanız gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Sahabet Şikayet Bildiriminde İşlem Basamakları

Sahabet sitesinde yaşanan şikayetlerin yani sahabet şikayet bildirimlerinin müşteri hizmetlerine aktarılmasında, belirli prosedürlerin yerine getirilmesi müşteri hizmetleri tarafından talep edilmektedir. Sahabet şikayet bildiriminde işlem basamakları açıktır.

Önce kullanmanız gereken resmi elektronik posta adresine dikkat edin. Bu yazıda sizler ile paylaşılmıştır. Bu elektronik posta adresini açacaksınız. Üye olurken verdiğiniz elektronik posta adresi üzerinden şikayet bildiriminde bulunacaksınız.

Konu bölümüne birkaç kelime yazın, ilgili departmana hızlı bir şekilde sevk edilmesini sağlayın. Açıklama bölümüne adınız, soyadınız ve kullanıcı adınız ile başlayın. Şikayetinizi içerecek bütün ayrıntıların tam bir özetini sunun. Kesin tarih belirtin, saat belirtin, saat dilimini belirtin. Mümkünse ya da almış iseniz, herhangi bir ekran görüntüsünü gönderin.

Almış iseniz, herhangi bir video görüntüsünü gönderin. Alınan ve tanıtım malzemesi olarak ifade edilmiş bu seçeneklerden bir tanesini tercih edin ya da etmeye dikkat edin. Bu bildirimi hazırlayıp, müşteri hizmetlerine gönderin. Siz şikayet bildirimini yapacaksınız.

Öncelikli olarak müşteri hizmetleri, siz bildirim gönderdikten sonra 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde sizlere bir elektronik posta gönderecektir. Gönderilen ve elektronik posta bildiriminde gönderdiğiniz şikayet konusunun alındığı ifade edilecektir. Nihai yani kesin cevabın verilmesi, mümkün olan en kısa süre şeklinde tamamlanmış olup, maksimum 8 hafta şeklinde bir ifade kullanılmıştır.

Sahabet Lisans Komisyonuna Şikayet Bildirimi

Öncelik yani sahabet şikayet konularında öncelik, müşteri hizmetlerini yukarıda bahsedilen işlem basamakları ile kullanmanız olacaktır. Ancak, komisyon tarafından gönderilmiş yanıt sizleri tatmin etmemiş olabilir. Memnun konumda bulunmuyor olabilirsiniz.

Haklı olduğunuzu her türlü yazılı ve görsel destekler ile ispatlayacağınızı ortaya koyuyor olabilirsiniz. Bu durumda, sahabet lisans komisyonuna şikayet bildirimi yapabilirsiniz.

Şikayet bildirimini yapacağınız elektronik posta adresi böyle bir durumda;

complaints@curaca-egaming.com  olmak zorundadır.

Bu komisyona bahsettiğimiz gibi resmi başvuruyu aynı prosedürler dahilinde yapabilirsiniz. Komisyonun vermiş olduğu lisans belgesi gereği, bu site üzerinde her türlü inceleme ve yasal yaptırım yetkisi bulunmaktadır.

Sahabet Canlı Destek İle Şikayet Bildirimi

Bu konuyu da sizlere kısaca anlatalım. Sahabet şikayet konusu oluştuğunda, elektronik posta servisi kullanılacaktır. Genel uygulama bu şekildedir. Ancak, arzu ile birlikte, sahabet canlı destek ile şikayet bildirimi tabii ki yapabilirsiniz. 7 gün, 24 saat boyunca çalışmaktadır.

Sahabet giriş işlemini yeni ve güncel giriş adresi ile yapmalı, sayfanın sağ alt köşesinden canlı destek butonu üzerinden seçim işlemini gerçekleştirmelisiniz. Sahabet canlı destek yazılı bir pencere karşınıza gelir. İsminiz ve kullanıcı adınız bölümünü mutlaka üyelik bilgileriyle dolduracaksınız.

Bağlantı kurulacak departman bölümüne geleceksiniz. Promosyonlar, finansal işlemler, diğer gibi başlıklar yani departman seçeneklerini görebilirsiniz.

Şikayet konusuna göre ilgili departmanı seçmeniz ve akabinde görüşmeye başla butonuna basmanız gerekir. Sohbet esnasında şikayet konusunu gündeme getirin. Canlı destek şikayeti çözebilir ya da canlı destek şikayeti alıp, yukarıda bahsedilen prosedürler dahilinde elektronik posta ile müşteri hizmetleri sizlere geri dönüş yapabilir.

Yorumlar (0)
Yorum Yap