Betturkey Ödeme İşlemleri

Betturkey ödeme işlemleri, tabii ki her gün, her saat yapılmaktadır. Önemli olan, bu yazıda da okuyacağınız kurallar dahilinde hareket etmeniz, bu kurallar dahilinde kazanmanız ve para çekme talimatını vermeniz olacaktır.

Vereceğiniz para çekme talimatını alıp, inceleyen ve onay veren ya da onay vermeye yetkili olan makam, site içerisinde oluşturulmuş finansal departmandır.

Her türlü para çekme talimatı, ilgili birim tarafından alınır, incelenir, kurallara aykırı bir durum bulunmadığı görülür ise, hemen onay verilir ve dakikalar içerisinde paranın hesaba ya da hesaplara geçtiği görülür.

Betturkey Ödeme İşlemleri Kuralları

Betturkey ödeme kuralları, iki taraflı kurallar olarak karşınıza çıkacaktır. Betturkey ödeme işlemleri gündeme geldiğinde, hem üye olan şahısların, hem de sitenin uyduğu ve uymak zorunda olduğu detaylar bulunmaktadır.

Üye olanların yerine getirmesi gereken kurallardan bahsedelim. Betturkey ödeme işlemleri  için, üye olan şahıslar önce para yatıracaktır. Yatırdığı parayı kullanacaktır.

Yatırdığı parayı çevrim işleminde kullanıp, en az bir defa para kazanma şansını elde ettikten sonra, para çekme talimatı verecektir. Bu kara para aklama politikası hükümleri doğrultusunda gündeme getirilmiştir.

Üye olan şahıslar, yalnızca kendi adına ve soy adına ait olan hesaplara para çekme talimatı vermek ile yükümlüdür. Ayrıca, kullanıcı yani üye olan şahıslar ilk defa para çekme talimatı verecek ise, ilk para çekme talimatının banka havalesi yöntemi ile verilmesi zorunludur.

Bundan sonraki para çekme talimatlarında istenilen herhangi bir işlemin kullanılması mümkündür. En düşük para çekme miktarı, günlük ve tek seferlik en yüksek para çekme miktarı dikkatli bir şekilde para çekme talep formuna yazılmalıdır.

Para çekme talep formunu üye olan şahıs doldurur. Yapılması muhtemel hatadan üye olan şahıs sorumlu olacaktır. Site ödemelerde komisyon almayacaktır. Site ödemelerde, şartlar dahilinde, orada belirtilmiş şartlar dahilinde belge talep etmeyecektir.

Dakikalar içerisinde finansal departman inceleme, onay işlemini tamamlayıp, parayı üye olan hesapların üzerine aktarmış olacaktır. Tabii ki gerek duyulması halinde, onaylı resmi bir belge talep etme hakkı sitede bulunmaktadır.

Betturkey Ödeme İşlemleri

Betturkey Ödeme Yöntemleri Ve Miktarları

Betturkey ödeme yöntemleri ve miktarları finansal departman tarafından açıklanmış ve standarda bağlanmıştır. Buna göre, betturkey ödeme işlemleri kapsamında havale, EFT, bitcoin, papara, ecopayz gibi seçeneklerin kullanılması yani ödeme alınması mümkün olacaktır.

En düşük yani en az para çekme miktarı 200 Türk Lirasıdır. En fazla para çekme miktarı 50.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. 24 saat içerisinde üye olan bir şahıs, 3 defa ancak toplamda 50.000 Türk Lirasını geçmeyecek şekilde para çekme talimatı verebilir.

Bu limitlerin altında kazanan ya da bu limitlerin üstünde kazanan 24 saat esasına göre hareket eder. 200 Türk Lirası altında kazanan, parasının bir bölümünü ya da tamamını kullanabilir.

Hesap bakiyesini 200 Türk Lirasına çıkardığı an itibariyle para çekme talimatı verebilir. 50.000 Türk Lirası üzerinde para kazanan, önce bu miktarda para çekme talimatını verir. 24 saat geçtikten sonra, tekrar para çekme talimatı verilecektir.

Betturkey Ödeme Süresi

Betturkey ödeme süresi, üye olan şahısların beklentilerini karşılayacak kapasitede bulunmaktadır. Betturkey ödeme işlemleri finansal departman üzerindeki işlem yoğunluğuna göre belirlenebilmektedir.

Şöyle ki, eğer finansal departman üzerinde para yatırma ve çekme işlemleri konusunda yoğunluk bulunuyor ise, verilen para çekme talimatının onaylanma süresi 20 dakika sürebilmektedir.

Sıradan yani yoğunluk olmayan bir günde para çekme talimatı verilmiş ise, bu durumda ödemelerin takriben 5 dakika gibi çok çok kısa bir süre içerisinde yapıldığı görülecektir.

Betturkey Ödemede Komisyon Almaz

Betturkey ödemede komisyon almaz. Finansal departman tarafından, betturkey ödeme işlemleri kapsamında uyulması gereken ya da taahhüt edilen yöntemlerden ya da uygulamalardan bir tanesini işaret etmektedir.

Sanal cüzdan, banka hesabı ya da kripto para seçeneklerine para çekme talimatının verilmesi, bu genel kuralı değiştirmeyecektir.

Bunun ile birlikte, en düşük miktarda tek seferde, en yüksek miktarda ya da bir günlük süre içerisinde en yüksek miktarda para çekme talimatı verilecek olması da, komisyon anlayışını değiştirmez.

Masrafsız bir şekilde ödemeler yapılacaktır. Bir kullanıcı 20.000 Türk Lirası kazanmış, 20.000 Türk Lirası para çekme talimatı vermiş ise, hesabına geçecek para net olarak, 20.000 Türk Lirası olacaktır.

Yorum Yap

Site Haritası