Sahabet Çekim İşlemleri

Sahabet çekim işlemleri ile kazandığınız parayı, güvenli bir şekilde ve aynı zamanda hızlı bir şekilde geri alabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda finansal departman, ivedi inceleme işlemini yapar. Sonuçlandırır ve sizin vereceğiniz talimata istinaden, paranızı hesabınıza transfer eder.

Sahabet Ödeme Yöntem Ve Miktarları

Sahabet ödeme yöntem ve miktarları ile standartlar dahilinde hareket eden bir sitedir. Belirlenmiş ödeme yöntemleri, kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Ancak, hangi yöntem tercih edilmiş olur ise olsun, mutlaka yine belirlenmiş olan en düşük ve en yüksek ödeme miktarlarına dikkat edilmesi gerekecektir.

 • Banka transferi, havale ve EFT ile en az 200 Türk Lirası,
 • Payfix ile en az 200 Türk Lirası,
 • Papara ile en az 200 Türk Lirası,
 • Montropay kripto ile en az 200 Türk Lirası,
 • Vegapay papara havale ile en az 200 Türk Lirası,
 • Sanalpays, havale, EFT ve kripto ile en az 200 Türk Lirası,
 • Montropay banka transferi ile en az 200 Türk Lirası,
 • Kolaypay havale, papara ile en az 200 Türk Lirası,
 • Multipay pep ile en az 200 Türk Lirası,
 • Multipay havale, EFT ile en az 200 Türk Lirası,
 • Multipay papara ile en az 200 Türk Lirası,
 • Banka transferi, ATM ile en az 200 Türk Lirası,
 • Anında mefete ile en az 200 Türk Lirası,
 • Anında papara ile en az 200 Türk Lirası,
 • Anında havale ile en az 200 Türk Lirası ödeme yapılır.

Gün içerisinde ya da tek seferde yapılacak en yüksek ödeme miktarı ise, aşağıda belirtilen sisteme göre gerçekleşecektir.

Sahabet En Yüksek Ödeme Miktarı

Sahabet en yüksek ödeme miktarı, tek seferde günlük anlayışına göre aşağıda belirtilen şekillere göre değişkenlik gösterir. Sahabet çekim işlemleri yapılacak ise, bu detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Tek seferde 1 Türk lirası ile 9.999 Türk Lirası arasında yatırım yapanlar, kripto yöntemi ile 250.000 Türk Lirası, diğer yöntemler ile 125.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilir.

Sahabet Çekim İşlemleri

Tek seferde 10.000 Türk Lirası ile 99.999 Türk Lirası arasında yatırım yapanlar, kripto yöntemleri ile 1 milyon Türk Lirası, vegapay, kolaypay ve payfix yöntemleri ile 500.000 Türk Lirası, diğer yöntemler ile 250.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilir.

Sahabet Çekim İşlemleri 2023

Tek seferde 100.000 Türk Lirası ve üzerinde yatırım yapanlar kripto yöntemleri ile 10 milyon Türk Lirası, vegapay, kolaypay, payfix ile 500.000 Türk Lirası, diğer yöntemler ile 250.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilir.

Bahse konu limitlerin üzerinde, para kazanma şansını elde edenlerin, gün için belirlenmiş bu limitler dahilinde para çekme talimatı vermesi gerekecektir.

Sahabet Para Çekmede Kurallar

Sahabet para çekmede kurallar geçerlidir. Tabii ki sahabet çekim işlemleri ile sorun yaşamadan kazandığınız parayı almak istiyor iseniz, bu kurallara göre hareket etmek zorundasınız.

Öncelikli olarak para çekme talimatı vermeden önce, gerek duyulur ise, onaylı resmi bir belge talep etme hakkının sitede olduğunu bilmelisiniz. Sadece kendi adınıza kayıtlı olan hesaplara para çekme talimatı vermek ile yükümlüsünüz. Limitlerin altında ya da üstünde para çekme talimatı veremezsiniz.

Para yatırıp, kullanmadan ve en az bir defa para kazanmadan, kara para aklama politikası hükümleri dahilinde para çekme talimatı vermeniz mümkün değildir. Para çekimi için kullanacağınız yöntemin, para yatırma yöntemi ile aynı olması gerekmektedir.

Çapraz çekim imkanının bu sitede bulunmadığı görülecektir. Para yatırma işlemi ile para çekme işlemi arasında, en az 2 saatlik zaman diliminin bulunması gerekecektir. Bu şartların sağlanması, sorun yaşamadan kazandığınız parayı almanız anlamına gelir. Gördüğünüz üzere, sistem sağlıklı bir şekilde çalışır.

Sahabet Ödemede Komisyon Almaz

Sahabet ödemede komisyon almaz. Bu yazıda da gördüğünüz kurallara göre, sahabet çekim işlemleri yapıldığında, herhangi bir masraf, kesinti ya da komisyon anlayışı ile karşılaşmazsınız. Yine bu yazıda belirtilmiş kurallar dahilinde para çekme talimatı verir iseniz, herhangi bir belge talebinin de gündeme gelmediğini göreceksiniz.

Masrafsız, hızlı ve güvenli ödeme anlayışı geçerlidir. Bu arada belirtelim, siz para çekme talimatı verdikten sonra, vermiş olduğunuz para çekme talimatının gerçekleşme süresi ortalama 20 dakika civarında bulunmaktadır. Bahse konu süre zarfında finansal departman ödemeyi yapar.

Yorum Yap

Site Haritası