Sahabet Para Yatırma

Sahabet para yatırma işlemini, 7 gün, 24 saat boyunca yapabilirsiniz. Size en uygun olan seçeneği, sizin aklınıza en yatkın olan seçeneği değerlendirebilirsiniz. Türkiye’deki kullanıcılar, Türk Lirası ile para yatırma işlemini yapabilmektedir.

Banka hesapları ya da kredi kartı veya sanal cüzdan ya da kripto para sistemleri gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Hızlı bir şekilde para yatıracaksınız. Komisyonsuz bir şekilde para yatıracaksınız. Ayrıca bu sitede hesap açıp, para yatırdığınız için, belirlenmiş minimum değerlere göre hareket eder iseniz, yatırım promosyonu alacaksınız.

Sahabet Yatırım Yöntemleri Ve Miktarları 

Sahabet yatırım yöntemleri ve miktarları açısından, standartları belirlemiş bir sitedir. Finansal departman tarafından belirlenmiş yatırım yöntemleri ve bu yatırım yöntemleri için belirlenmiş parasal değerler bulunmaktadır. Sahabet para yatırma işlemini yapmadan önce, mutlaka bunlara göre hareket etmeniz gerekmektedir.

  • Havale ve EFT ile en az 100 Türk Lirası,
  • Papara ile en az 250 Türk Lirası,
  • Payfix ile en az 25 Türk Lirası,
  • Parazula ile en az 20 Türk Lirası,
  • Kredi kartı ile en az 50 Türk Lirası,
  • Banka kartı ile en az 50 Türk Lirası,
  • Kripto ile en az 10 Türk Lirası,
  • Mefete ile en az 20 Türk Lirası,
  • Pep ile en az 50 Türk Lirası,
  • Cepbank ile en az 20 Türk Lirası para yatırma işlemini yapabilirsiniz.

Buradaki miktarlar hakkında küçük bir hatırlatmada bulunalım. Burada, sizler ile buluşturulmuş olan ya da sizlere anlatılmış olan miktarlar, bu siteye bahse konu yöntemler ile yatırabileceğiniz en düşük miktarlardır.

En düşük miktarda yatırım yapmanız, yatırım promosyonu alacağınız anlamına gelmez. Yatırım promosyonu almak amacıyla, yatırmanız gereken en düşük para miktarını, promosyon kurallarından öğrenmelisiniz.

Sahabet Para Yatırma Kuralları

Sahabet para yatırma kuralları ile hesabınıza sahabet para yatırma talimatı vermeniz gerekecektir. Bu kuralların dışına çıktığınızda, siz para yatırma talimatı vermiş olsanız dahi, finansal departman inceleme işlemine müteakip onay vermeyecektir. Yatırmaya çalıştığınız para, site hesabına geçmeyecektir.

Yatırmaya çalıştığınız para, derhal yatırım yöntemine geri gelecek ya da oradan çekilmeyecek yani tahsil edilmeyecektir. Bir kullanıcı olarak, sadece kendi adınıza yani üye olan bir şahıs olarak sadece kendi adınıza ve soyadınıza kayıtta hesaplar ya da kartlar veya sistemler üzerinden yatırım talimatı vermelisiniz.

Akrabanız, eşiniz dahi olsa, hiç kimsenin hesap ya da kartından para yatırma işlemi yapamazsınız. Bu yazıda gördüğünüz en düşük yatırım miktarlarının altında, para yatırma talimatı veremezsiniz. Bu şartların sağlanması, sorunsuz bir şekilde yatırılan paranın hesaba geçmesi anlamına gelir.

Sahabet Yatırım Süresi

Sahabet yatırım süresi makul seviyelerde bulunmaktadır. Sahabet para yatırma işlemi ile ilgili bir talimat verdiğinizde, genel anlamda yatırım miktarının hesap bakiyesinde, 3 dakika içerisinde yer aldığı görülecektir.

Siz para yatırma talep formunu açacak, dolduracak, inceleme, onay için finansal departmana göndereceksiniz. Siz gönderdiğiniz andan itibaren, genelde 3 dakika içerisinde para hesapta görülür. Bazı kullanıcılar cepbank ile para yatırma seçeneğini tercih etmektedir. Bu durumda işlem süresi 3 dakika değil, 20 dakika ile 30 dakika aralığında olacaktır.

Sahabet Havale İle Yatırım Nasıl Yapılır?

Sahabet havale ile yatırım nasıl yapılır? Türkiye’deki kullanıcıların tercih ettiği sahabet para yatırma seçenekleri arasında bulunmaktadır. Sahabet sitesinin çalıştığı bankalarda sizin hesabınız bulunuyor olabilir. Bu durumda havale, farklı bir bankada hesabınız bulunuyor ise EFT ile para yatırma işlemi yapacaksınız.

Sahabet giriş işlemini gerçekleştirin, hesabım ve para yatırma bölümü aracılığı ile para yatırma talep formu üzerinden havale, EFT seçeneğini görün ve tercih edin. Karşınıza bir sayfa çıkacaktır. Buradan, havale yapmak istediğiniz banka ismini görüp, seçecek ve devam edeceksiniz. Bunun akabinde, banka hesap bilgileri karşınıza çıkacaktır.

Sahabet Para Yatırma

Hesap bilgilerini kopyalayabilirsiniz. Mobil bankacılık ya da ATM banka şubesi gibi internet bankacılığı gibi seçenekler ile bu hesaba para göndereceksiniz. Gönderilme işlemiyle birlikte, tekrar sahabet giriş işlemini yapacaksınız. Yatırdığınız paraya ait bilgileri, yatırım formu üzerine gireceksiniz. Birkaç dakika içerisinde paranın hesaba geçtiğini görebilirsiniz.

Bir aksaklık yaşanır ise, hemen canlı destek hattı üzerinden durumu sorgulayıp, problemi ortadan kaldırmanız mümkün olacaktır. Bahsettiğimiz gibi, hızlı ve güvenli sistem olarak da düşünebilirsiniz. Ancak, isim, soy isim, banka numarası gibi bilgilerin gündeme gelmesini istemiyor iseniz, kripto para ya da sanal cüzdan gibi seçenekleri de tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Site Haritası