Sahabet Wild Spin Deluxe

Sahabet wild spin deluxe, sınırsız bedava dönüş kazanabileceğiniz kollu makine oyunları arasında bulunmaktadır. Ayrıca, oyun içerisinde jackpot özelliğinin tetiklenmesi, bu özellik ile birlikte, oyunda görülen maksimum ikramiye miktarının tek bir oyun üzerinden elde edilmesi mümkündür.

Wild Spin Deluxe Nasıl Oynanır?

Sahabet wild spin deluxe nasıl oynanır? Önce, oyunun karakteristik özelliklerinden başlayıp, bu soruya cevap verelim. 5 makaralı oyunda 3 satır bulunur. Oyun ekranına bakıldığında, totalde 15 sembol geldiği ve kombinasyon ile birlikte ödeme yapıldığı görülecektir.

Bu oyunda ayrıca, jackpot olarak tanımlanmış ekstra özellik yani büyük ikramiye seçenekleri de karşınıza çıkar. Oyunda ödeme tablosu şeklinde bir düzen bulunmaktadır. Bu tabloya göre kazanç değerleri belirlenmektedir.

Sahabet Wild Spin Deluxe

En yüksek ödeme, 7 rakamı üzerinden yapılır. En düşük ödeme 9 rakamı üzerinden yapılmaktadır. Farklı değerlerde para kazanma şansı sunulur. Kazandıran ödeme satırları anlayışına bakıldığında, 25 farklı versiyon ile ödeme yapan bir oyun seçeneği olduğunu göreceksiniz.

Tabii ki oyun içerisinde bedava dönüş tetikleyici özelliklerde özel karakter ve semboller ile birlikte kullanılır hale gelir. Bu uygulamanın yani özelliğin devreye girmesi ile birlikte, normalde aldığınız kazanç miktarının 500 katına kadar, ekstra para kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Sahabet Wild Spin Deluxe Demo Oyna

Sahabet wild spin deluxe demo oyna, bu oyunu para ile oynamadan önce, değerlendirmeniz gereken bir seçenektir. Demo oyun nedir? Oyunu bedava oynamanız, oyunu görüp, tanımanız, sahabet wild spin deluxe kuralları hakkında bilgi sahibi olmanız anlamına gelir.

Bunu nasıl yapacaksınız? Hemen demo oyna ile oyunu elinizde bulunan cihazın ekranlarına getireceksiniz. Oyun ana sayfası açılacaktır. Açılmış oyun ana sayfasında, tıpkı paralı oyun anlayışında olduğu gibi, bahis miktarını ayarla, dönüş butonuna bas gibi karakteristik oyun oynama özelliklerini kullanacaksınız.

Demo oyunu ile gerçek para kazanılır mı? Promosyon ya da benzer bir anlayışı temsil etmez. Bu yüzden, sadece sanal para kullanılır. Evet kombinasyon oluşup, kazandığınız ya da kazanç şeklinde bir parasal değer ekranda görülebilir.

Ancak bu gerçek para değildir. Bütün özellikleri kullanıp, sembolleri, ödemeleri, bedava dönüş özelliğinin tetiklenmesini, çarpan katsayılarını görüp, öğrendikten sonra, isterseniz hesap açıp, para yatırıp, hemen paralı oyun ile para kazanma şansını elde etmeye başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Site Haritası