Dragon Hero

Dragon hero oyunu, bu sitedeki birçok slot oyun seçeneği gibi, pragmatic play  altyapı şirketi tarafından sunulan oyun türleri arasında bulunmaktadır.

Makaralarda sembollerin eşleşmesi ile birlikte, kazanç dağıtan, eğlenceli ve heyecanlı oyun türleri arasında bulunduğunu bahsedebiliriz.

Hatta eşleşen semboller ile birlikte, özel sembollerin de gündeme gelmesi durumunda, bedava dönüş elde etmeniz ve kat kat fazla para kazanma şansını da yakalamanız mümkün olacaktır.

Dragon Hero Nasıl Oynanır?

Sahabet dragon hero nasıl oynanır? Önce şunu belirtelim, oyunu açtığınızda, bildiğiniz, duyduğunuz, oynadığınız makaralı oyun anlayışı ya da teması karşınıza çıkacaktır. 5 adet makara göreceksiniz.

4 adet satırı göreceksiniz. Bir ekranda 20 sembolün hareketlenmesi ve bu sembollerde kombinasyonun elde edilmesiyle birlikte kazanç alacaksınız.

Oyunu başlatmadan önce, otomatik olarak tanımlanmış bahis miktarını, artı ve eksi tuşları ile bütçeniz doğrultusunda ayarlamanız sizlere tavsiye edilir. Dönüş butonuna basar, sembollerin bir kombinasyon oluşturmasını beklersiniz.

Kazanç almak istiyor iseniz, eşleşme işleminin oyun ekranı sol tarafından, sağ tarafına doğru, bitişik bir şekilde olması gerektiğini bilmelisiniz. En az 3 adet sembol bu kural ile eşleşir ise, en az 3 Türk Lirası ve en fazla 55 Türk Lirası kazanç alırsınız.

Dragon Hero

En fazla 5 adet sembol bu kural ile eşleşir ise, en az 25 Türk Lirası, en fazla 800 Türk Lirası ödeme alabilirsiniz. Ayrıca 2 super wıld  sembolü karşınıza çıkabilir. Bu sembolün karşınıza çıkması ile birlikte, herhangi bir sembolün yerine geçmesi ve tamamlama işlemini yapması mümkündür.

Bunun ile wıld  sembolü de ekranlarda görülebilir. Eğer bu sembolü ekranda 3 adet görür iseniz 75 Türk Lirası, 4 adet görür iseniz 200 Türk Lirası, 5 adet görür iseniz 1.200 Türk Lirası kazanç alabilirsiniz.

Sahabet Dragon Hero Demo Oyna

Sahabet dragon hero demo oyna seçim işlemini yapabileceğiniz bir seçenek ya da buton veya link olacaktır. Eğer sahabet giriş işlemi ardından dragon hero oyununu görmek, sembolleri tanıyıp kazanç miktarları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor iseniz, demo oyun özelliğini kullanabilirsiniz.

Hemen bu oyuna gelin, hemen bu oyunu açın ve yukarıda bahsettiğiniz kriterler dahilinde oyunu başlatın. Makaraları hareketlendirin. Aldığınız ya da alabileceğiniz kazanç oranlarını görün. Demo oyunda tecrübe elde ettiğinizi düşündüğünüz an itibariyle, hemen paralı oyun seçeneğine hızlı bir geçiş yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Site Haritası