Sahabet Ödeme Limitleri

Sahabet ödeme limitleri açısından, diğer sitelere göre farklı bir sistem ile çalışmaktadır. Yatırılan para miktarı ve benzer detaylara göre, limitler değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sitede, ödeme limitleri anlayışında, en düşük ve en yüksek miktar şeklinde ifadeler karşınıza çıkar.

Sahabet Ödeme Limitleri En Düşük Ödeme Miktarı

Sahabet en düşük ödeme miktarı bütün kullanıcılar için ve bütün ödeme yöntemleri için, 200 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Sahabet ödeme limitleri içerisinde dikkat edilmesi gereken önemli detaylardan bir tanesidir.

Peki para yatırdınız, kullandınız, bahis ya da oyunlarda değerlendirdiniz, para kazandınız. Ancak, kazandığınız para miktarı 200 Türk Lirasının altında, bu durumda ne yapacaksınız?

Burada esas olan, hesap bakiyesi üzerinde 200 yüz Türk Lirasını görmenizdir. 200 Türk Lirasını gördüğünüz an itibariyle, hemen para çekme talimatı verebilirsiniz. 200 Türk Lirası altında kazanmış iseniz, hesapta gördüğünüz paranın bir kısmını ya da isterseniz tamamını kullanıp, hesap bakiyesini minimum ödeme miktarına çıkarmanız gerekecektir.

Sahabet En Yüksek Ödeme Miktarı

Sahabet en yüksek ödeme miktarı konusunda farklı bir anlayış ile sahabet ödeme limitleri belirlemesi yapmıştır. Burada kriterler şu şekildedir. Sahabet yatırım promosyonu kullananlar için, yatırım promosyonu kullanmayanlar için, kripto para sistemleri için, diğer yöntemler için gibi tanımlamaları göreceksiniz. Sizlere hepsini tek tek bu yazı içerisinde anlatacağız.

Eğer para yatırmış ve yatırım promosyonu almamış iseniz, yatırdığınız para miktarı belirleyicidir. Bu durumda;

  • Tek seferde 1 ile 9.999 Türk Lirası arasındaki yatırımlar 250.000 Türk Lirası,
  • Tek seferde 10.000 ile 99.999 Türk Lirası arası yatırımlar 1 milyon Türk Lirası,
  • Tek seferde 100.000 ile daha üzerinde yatırımlar 10 milyon Türk Lirası para çekme işlemi yapma hakkına sahip olacaktır.

Yatırım promosyonu alınır ise, durum nedir? Bu durumda yatırım promosyonu alınmış ise, yatırılan para miktarı önem taşımaz. Yatırılan para miktarının 20 katı veya maksimum 100.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapılabilir.

Sahabet Kripto Para Çekme Miktarları

Sahabet kripto para çekme miktarları tabii ki sahabet ödeme limitleri içerisinde belirlenmiş farklı bir uygulamayı işaret etmektedir.

  • Tek seferde 1 Türk lirası ile 9.999 Türk Lirası arasında kripto ile yatırım yapanlar kripto ile 250.000 Türk Lirası,
  • Tek seferde 10.000 Türk Lirası ile 99.999 Türk Lirası arası yatırım yapanlar kripto ile 1 milyon Türk Lirası,
  • Tek seferde 100.000 Türk Lirası ve üzerinde kripto ile yatırım yapanlar yine kripto ile 10 milyon Türk Lirası değerinde para çekme işlemi yapabilirler.

Sahabet Diğer Yöntemler Ödeme Miktarları

Sahabet diğer yöntemler ödeme miktarlarısahabet ödeme limitleri içerisinde kripto seçeneği dışındaki seçenekleri kapsamaktadır.

Bankacılık işlemleriyle, sanal cüzdanlar, bu sisteme dahildir. Yatırım miktarı belirleyicidir.

  • 1 ile 9.999 Türk Lirası arası yatırımlara diğer yöntemlerde 125.000 Türk Lirası,
  • 10.000 ile 99.999 Türk Lirası arası yatırımlara diğer yöntemlerle 250.000 Türk Lirası,
  • 100.000 ve üzeri yatırımlara diğer yöntemlerde 250 bin Türk Lirası ödeme yapılmaktadır.

Gördüğünüz gibi, makul hatta ve hatta oldukça yüksek seviyelerde ödeme yapan sitelerden bir tanesidir.

Sahabet Limit Üstü Kazançlarda Ne Yapar?

Sahabet limit üstü kazançlarda ne yapar? Bu siteye, bu yazıda da belirtilmiş miktarlarda para yatırmış ve para kazanmış olabilirsiniz. Bu durumda, sahabet ödeme limitleri konusunda davranış tarzı nedir?

Belirlenmiş miktarların üzerinde para çekme işlemini gün içerisinde veremezsiniz. Eğer belirlenmiş miktarların üzerinde para kazanmış iseniz, tabii ki izleyeceğiniz bir yöntem bulunmaktadır.

Sahabet Ödeme Limitleri

Önce bahse konum miktarlar dahilinde para çekme talimatını vereceksiniz. Akabinde verdiğiniz para çekme talimatının, tarih, saat bilgisine dikkat edeceksiniz. Bunun üzerinden yani verdiğiniz para çekme talimatının üzerinden, 24 saatlik işlem süresi geçmesi genel bir kuraldır.

Bu işlem süresinin geçmesi ile birlikte, hemen aynı kurallar, aynı yöntemler ve aynı parasal değerler dahilinde para çekme talimatı verebilirsiniz.

Bu kurallar yani bahse konu olan limitler ile ilgili bahse konu kurallar, sahabet üyelik işlemini gerçekleştiren herkes için, bütün şahıslar için geçerlidir. Üyelere göre farklı sistemler ya da üyelere göre farklı miktarlar yoktur. Herkes aynı standartlarda, sitenin finansal departmanından almış olduğu kural, sistem ve miktar ile süreler dahilinde para çekme talimatını verecektir.

Yorum Yap

Site Haritası