Take Santas Shop

Take santas shop oyun seçeneği, yılbaşı ve Noel baba temalı slot oyun türlerinden bir tanesidir. Sahabet kalite veya farkı ile güvenli lisanslı ve denetlenen oyun anlayışı ile sunulmaktadır.

Tercihiniz, hem bu siteden, hem de bu slot oyun seçeneğinden yana olur ise, yatıracağınız ve kullanacağınız para ile birlikte, ekstra özelliklerden farklı miktarlarda para kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Oyun içerisinde bonus anlayışı ile ücretsiz çevrim işlemi sunulmaktadır. Her 10 çevirmede süs bombalarının patladığı ve bombaların vahşi sembol şeklinde dönüşüp, ekstra para kazanma şansını yarattığı görülmektedir.

Take Santas Shop Nasıl Oynanır? 

Take santas shop nasıl oynanır? 5 makara, 4 satır, 20 sembol oyun içerisinde kullanılmaktadır. Oyunda harfler ve rakamlar ile birlikte, sembollerin yer aldığı görülecektir. Artı ve eksi tuşu ile bahis miktarını ayarlayıp, dönüş butonuna basmak suretiyle, oyun başlar.

Sembollerin eşleşmesi, bu oyundan kazanç almanız anlamına gelir. Bu oyun sembollere göre kar küresi şeklindeki sembolde, en az 2 sembol ortaya çıkar ve eşleşir ise, 0,07 Dolar öder.

Bu sembol 5 adet görülür ise, 4,20 Dolar öder. Diğer bütün sembollerde en az 3 adet sembolün eşleşmesiyle ödeme yapılır. Buradaki tutar en az 0,07 Dolar, en fazla 0,21 Dolar olacaktır.

En fazla 5 sembol eşleşmesinde, diğer semboller ödeme yapar. Bu durumda da en düşük değer 0,42 Dolar, en yüksek değer ise 1,40 Dolar olacaktır. Ancak, oyun içerisinde süs bombaları şeklinde ekstra özelliklerde ya da sembollerde karşınıza çıkabilir.

Bu durumda üzerinde rakam yazılı bomba geldiğinde, patlatma işlemi yapılır ve patlatma işleminin yapılması ile birlikte, mevcut sembollerin yok olması ve akabinde yeni semboller ile birlikte, çarpan katsayı üzerinden daha yüksek miktarlarda para kazanma şansının elde edilmesi mümkün olacaktır.

Take Santa's Shop

Sahabet Take Santas Shop Demo Oyna

Sahabet take santa’s shop demo oyna ile tabii ki bu oyunu görmeniz, değerlendirmeniz yani kullanmanız mümkün olabilir. Bu amacı gerçekleştirmek istiyor iseniz, Sahabet giriş işlemi sonrasında hesap açma konusunda inisiyatif sizdedir.

Ancak, demo oyun oyna özelliğini kullanmak için, hesap açmaya gerek yoktur. Yukarıda bahsedilen, nasıl oynanır? Sorusunun karşılığındaki her türlü işlemi, demo oyun ile gündeme getirebilirsiniz.

İşlemleri yapmanız ya da oyun oynamanız amacı ile sistem sizlerin oyun ekranındaki hesap bakiyesine, otomatik olarak sanal para dahil edecektir. Her demo oyun başlangıcında aynı para miktarının eklendiğini ve kullanıma açıldığını göreceksiniz.

Tabii ki kazanmanız söz konusu olabilir. Kazandığınızı görebilirsiniz. Lakin, takdir edeceğiniz üzere, demo oyun anlayışında kazanılan paralar asla gerçek para olmayacaktır. Bunu da aklınızdan çıkarmayın.

Take Santas Shop Kazanma Taktikleri

Take santa’s shop kazanma taktikleri, oyunda süreklilik, peş peşe oyun, ara vermeden oyun mantığına dayanmaktadır.

Neden böyle bir şeyden bahsedilmektedir? Bunun gerekçesi açıktır. Hemen belirtelim, altyapı şirketi lisans ile çalışır, lisans ile çalışan altyapı şirketinin bu oyun seçeneği test edilmiştir, denenmiştir.

İçerisinde oyuncuya geri dönüş yüzde oranının bulunduğu ve yüksek seviyelerde olduğu görülmüştür. İçerisine, rastgele sistem anlayışına kazanma sayılarının dahil edildiği tespit edilmiştir. Bu da bir taktik olarak kullanılabilir.

Şöyle ki buradan hareket ile bu kazanma sayılarını elde etmek maksadı ya da yakalamak maksadıyla, oyunu yatırdığınız para üzerinden, para vermeden oynamanız gerekecektir. Bu sistem sizleri kazanca ya da para kazanma şansına götürecektir.

Sahabet Take Santas Shop Hile Var Mı?

Sahabet take santa’s shop hile var mı? Bu sitede herhangi bir çevrimiçi hizmette ya da bu sitede Sahabet take santas shop dahil herhangi bir oyunda hile yapılamaz.

Oyuncuların tercih etmesiyle birlikte, şansları ve taktikleri ya da burada bahsedilen ipuçları ile birlikte hareket etmesi yeterlidir. Haksız kazanç elde etmeye yönünde farklı yöntemleri denemenize gerek yoktur.

Başarı yakalamanız ve bu yöntem ya da yöntemler aracılığıyla para kazanma şansının peşinde koşmanız, sizlere bir fayda sağlamaz, imkansızdır. Site tarafından da hile yapılmaz, yapılamaz.

Sitede bahsettiğimiz gibi kendine ait lisans belgesiyle çalışmaktadır ve bu belge gereği de, denetim olması gerektiği gibi yürürlüktedir. Oyunu oynamak, ancak take santa’s shop oyunu üzerinden hile ile para kazanmak gibi bir düşünceye sahip iseniz, farklı bir siteyi tercih etmelisiniz.

Ancak bir kez daha hatırlatalım, slot oyunlarında oyun içerisine girip, müdahalede bulunmak, sembollerin yerini değiştirmek ya da benzer bir işlemi yapmak gibi bir durum, kesinlikle söz konusu olmayacaktır.

Yorum Yap

Site Haritası